World Body Gym

Güven ve Rahatlıkla Hedefe Ulaşın

Siz benzersizsiniz ve hedefleriniz de öyle! Personal Trainer'larımız, sizin için en uygun egzersizleri, beslenme rehberliğiyle birleştirerek özelleştirilmiş bir plan oluşturur. Kas kazanımı, kilo verme, dayanıklılık artırma veya sadece daha sağlıklı bir yaşam tarzı; hedefleriniz ne olursa olsun, biz sizinle birlikteyiz.

PROTEİN SHOP

Supplement & Protein

Hedefleriniz ne olursa olsun, başarınıza giden yolda size eşlik etmek için buradayız. World Body Gym olarak, en üst düzeyde performans ve sağlık için ihtiyacınız olan kaliteli supplement ve protein tozları sunuyoruz. Kendinizi daha iyi hissetmek ve en iyi versiyonunuza ulaşmak artık çok daha yakın!

Antreman Programları

Profesyonel Rehberlik

Antrenman programlarımızı hazırlarken sadece egzersizleri değil, aynı zamanda doğru form, teknik ve beslenme rehberliğini de içeriyoruz. Uzman antrenörlerimiz, yılların deneyimiyle size en uygun ve güvenli planı sunmak için burada. Yanınızda bir uzmanın desteğini hissetmek, hedeflerinizi gerçekleştirmenizi daha kolay ve keyifli hale getirecek.

Kürşat Küçükler

World Body Gym

Kas Kazanımı

World Body Gym'in kas kazanımı programlarıyla, daha sağlam, daha güçlü ve daha etkileyici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Güç Antremanı

Her vücut farklıdır ve herkesin ihtiyaçları özeldir. Kas kazanımı programlarımız, sizin hedeflerinize ve vücut tipinize uygun olarak tasarlanır.

Yarışma

Vücut geliştirme yarışmaları, disiplin, strateji ve uzman rehberlik gerektirir. Amacımız, sahneye çıktığınızda en iyi formunuzu sergilemeniz için size yardımcı olmaktır.

Medikal

Medikal amaçlı spor programlarımız, size özel ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanır. Hareket kabiliyeti artırma, ağrı yönetimi, dayanıklılığı artırma veya kilo kontrolü.

Hizmetlerimiz

Salonumuzda alabileceğiniz eğitimler

Yarışmalara Hazırlık

Vücut geliştirme yarışmaları, formunuzu ve disiplininizi en üst düzeye çıkarmayı gerektirir. Sahnedeki en iyi versiyonunuzu sunabilmeniz için özel Personal Trainer hizmeti sunuyoruz.

Cardio ve Güçlenme

Cardio antrenmanı, kardiyovasküler sistemini güçlendirirken kalp sağlığını destekler. Aynı zamanda yağ yakımını teşvik ederek kilo kontrolüne yardımcı olur.

Kilo Kontrolü

Kilo kontrolü, sadece estetik değil, aynı zamanda sağlık için de önemlidir. Uzman antrenörlerimiz, size en uygun egzersiz programını oluşturarak hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Medikal PT Hizmeti

Medikal personel trainer'larımız, sağlık durumunuzu anlayarak size özel bir yaklaşım sunar. Kronik rahatsızlıklar, fiziksel kısıtlamalar veya özel sağlık ihtiyaçları... Hedeflerinizi gerçekleştirirken sağlığınızı riske atmamanız için gereken her türlü önlemi alıyoruz.

Plates ve Yoga

Plates, özellikle karın, sırt ve kalça bölgelerini hedefleyen bir antrenman yöntemidir. Vücut dengelemesi, çekirdek gücü ve esnekliği artırma üzerine odaklanır. Plates egzersizleri, derin kas gruplarını hedefleyerek dayanıklılığı ve postürü geliştirir.

Personel Trainer

Personal Trainer'larımız, size özel hedeflerinizi değerlendirir ve en uygun antrenman planını oluşturur. Kilo verme, kas kazanma, esneklik artırma veya genel sağlık... Hangi hedefi belirlediyseniz, ona ulaşmanız için rehberliğimizle yanınızdayız.

Ekimizle Tanışın

Deneyimli Trainer Ekibimiz

Supplement & Protein Tozu

Resmi Tedarikçisi olduğumuz bazı markalar.

Bize Ulaşın

Tüm Sorularını bize yazın!


    Telefon:

    Adres:

    Karanfil Sokak, No : 40, Kızılay / ANKARA
    X